Wyniki 2017

Nasza ściana płaczu ;-)


Maraton MTB (XCM)


VII Bieruński Puchar MTB

Bieruń, 26 sierpień

Dystans Fun/Master >35,8km / ^323m, ukończyło 116 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
108 M3/35 Zbigniew Koloda (196) 01:47’55

Trasa Turystyczna >14,8 km / ^101 m, ukończyło 101 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
16 M3/5 Sebastian Żero (95) * 00:30’10
18 M2/6 Paweł Sas (64) 00:30’28
38 K2/3 Dagmara Żero (94) * 00:35’20
73 K2/8 Marta Noga (57) * 00:44’59

* – w kategorii rodzinnej trzecie miejsce : )


MTBCross Maraton 2017 Bodzentyn

Bodzentyn, 20 sierpień

Dystans Fun/Master >50km / ^953m, ukończyło 116 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
101 M3/36 Sebastian Żero (3322) 04:51’25

Dystans Family >24km / ^480, ukończyło 116 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
Dziewczęta
5 FK3/2 Dagmara Żero (8004) 02:38’38
8 FK3/3 Anna Czaicka (8067) 03:11’45
11 FK2/1 Marta Noga (8095) 03:11’45
Chłopaki
6 F2/3 Przemysław Kucharski (8074) 01:28’44
49 F4/9 Artur Furman (8247) 02:09’01
F3/- Zbigniew Koloda (8179) DNF
F4/- Adam Ratuszny (8097) DNS

MTBCross Maraton 2017 Zagnańsk/Kaniów

Zagnańsk/Kaniów, 30 lipiec

Dystans Fun >54km / ^815m, ukończyło 178 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
146 M4/38 Włodzimierz Ścisły (3346) 03:45’02
147 M6/7 Andrzej Czerwiński (3035) 03:45’04
M3/- Sebastian Żero (3322) DNF *

* – odwieziony karetką, ale żyje : )))

Dystans Family >24km / ^343m, ukończyło 149 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
Dziewczęta
7 FK3/3 Dagmara Żero (8004) 01:28’28
28 FK3/11 Anna Czaicka (8067) 02:03’57
32 FK2/6 Marta Noga (8095) 02:17’23
Chłopaki
10 F2/2 Przemysław Kucharski (8074) 01:02’15
41 F2/7 Paweł Sas (8336) 01:15’31
69 F4/14 Artur Furman (8247) 01:25’01
82 F3/20 Zbigniew Koloda (8179) 01:30’35
102 F4/19 Adam Ratuszny (8097) 02:01’22
44 F4/9 Grzegorz Ferczykowski (8198) 01:10’04

MTBCross Maraton 2017 Morawica

Morawica, 16 lipiec

Dystans Fun >43km / ^495m, ukończyło 180 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
115 M3/48 Sebastian Żero (3322) 02:11’34
140 M4/38 Włodzimierz Ścisły (3346) 02:19’59
141 M6/7 Andrzej Czerwiński (3035) 02:20’01

Dystans Family >24km / ^323m, ukończyło 139 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
Dziewczęta
8 FK3/5 Dagmara Żero (8004) 01:21’32
27 FK2/5 Marta Noga (8095) 01:52’48
Chłopaki
27 F2/8 Paweł Sas (8336) 01:05’31
43 F4/10 Adam Ratuszny (8097) 01:10’13
44 F4/9 Grzegorz Ferczykowski (8198) 01:10’04
67 F4/13 Artur Furman (8247) 01:17’42
76 F3/19 Zbigniew Koloda (8179) 01:21’32
106 F2/24 Przemysław Kucharski (8074) 02:26’12 *

* – został przy wypadku


Bikemaraton 2017 Szklarska Poręba

Szklarska Poręba, 8 lipiec

Trasa Mini >25km / ^660m, ukończyło 537 startujących

M Open M Kat M Płeć Imię i nazwisko (nr) Czas
204 M3/62 M/189 Sebastian Żero (2442) 01:41’23
456 K3/17 K/62 Dagmara Żero (1595) 02:11’01

BikeAtelier MTB Maraton 2017 Olkusz

Olkusz, 25 Czerwiec

Trasa Hobby >30,9km / ^442m, ukończyło 376 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
100 M19-29/24 Paweł Sas (1513) 01:28’32

MTBCross Maraton 2017 Kielce

Kielce, 25 czerwiec

Dystans Fun >48km / ^1169m, ukończyło 195 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
113 M3/46 Sebastian Żero (3322) 03:27’40
143 M6/6 Andrzej Czerwiński (3035) 03:49’11

Dystans Family >20km / ^428m, ukończyło 171 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
Dziewczęta
9 FK3/3 Dagmara Żero (8004) 01:25’00
33 FK2/5 Marta Noga (8095) 02:02’02
35 FK3/10 Anna Czaicka (8067) 02:17’51
Chłopaki
56 F3/10 Tomasz Słabosz (8197) 01:09’54
64 F2/16 Przemysław Kucharski (8074) 01:13’37 *
71 F4/16 Adam Ratuszny (8097) 01:14’34
72 F4/17 Grzegorz Ferczykowski (8198) 01:14’51
98 F4/25 Artur Furman (8247) 01:23’55
111 F3/24 Zbigniew Koloda (8179) 01:30’21

* – ostatnie 6 km z buta : (


MTBCross Maraton 2017 Piekoszów

Piekoszów, 4 czerwiec

Dystans Fun >49km / ^1126m, ukończyło 177 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
135 M4/35 Włodzimierz Ścisły (3346) 04:07’52
179 M6/6 Andrzej Czerwiński (3035) 04:47’22

Dystans Family >21km / ^257m, ukończyło 170 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
Dziewczęta
10 FK3/2 Dagmara Żero (8004) 01:19’55
29 FK3/7 Anna Czaicka (8067) 01:53’02
31 FK2/5 Marta Noga (8095) 01:58’03
Chłopaki
8 F2/3 Przemysław Kucharski (8074) 00:55’00
85 F3/19 Zbigniew Koloda (8179) 01:18’58
96 F4/22 Artur Furman (8247) 01:23’10
107 F3/30 Paweł Nieckarz (8215) 01:29’35
115 F4/27 Adam Ratuszny (8097) 01:35’17
116 F4/28 Dominik Kasprzyk (8163) 01:35’19

BikeAtelier MTB Maraton 2017 Gliwice

Gliwice, 28 Maj

Trasa Hobby >32,5km / ^280m, ukończyło 467 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
120 M30-39/48 Sebastian Żero (1898) 01:22’21
236 M19-29/34 Paweł Sas (1513) 01:30’23
300 K30-39/7 Dagmara Żero (1899) 01:37’07

MTBCross Maraton 2017 Miedziana Góra

Miedziana Góra, 21 Maj

Dystans Fun >44km / ^1123m, ukończyło 228 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
145 M3/53 Sebastian Żero (3322) 03:15’15
169 M4/42 Włodzimierz Ścisły (3346) 03:30’11
175 M6/4 Andrzej Czerwiński (3035) 03:33’23

Dystans Family >28km / ^456m, ukończyło 138 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
6 F2/1 Przemysław Kucharski (8074) 01:24’42
54 F3/14 Tomasz Słabosz (8197) 01:47’35
55 F4/11 Adam Ratuszny (8097) 01:49’10
81 F2/15 Tomasz Kabza (8195) 02:07’48
87 F4/22 Grzegorz Ferczykowski (8198) 02:13’21
8 FK3/3 Dagmara Żero (8004) 02:13’21
89 F5/7 Jarosław Knafel (8211) 02:17’07
98 F3/25 Paweł Nieckarz (8215) 02:25’05
99 F4/23 Dominik Kasprzyk (8163) 02:25’06
100 F3/26 Zbigniew Koloda (8179) 02:25’30
22 FK2/4 Marta Noga (8095) 03:12’50
23 FK3/7 Jolanta Kasprzyk (8164) 03:26’52
24 FK3/8 Anna Czaicka (8067) 03:26’53

Bikemaraton 2017 Wisła

Wisła, 20 maj

Trasa Mini >24km / ^870m, ukończyło 398 z 424 startujących

M Open M Kat M Płeć Imię i nazwisko (nr) Czas
140 M3/42 M/134 Sebastian Żero (2442) 01:28’08
304 K3/10 K/24 Dagmara Żero (1595) 01:52’14

Vienna Life LangTeam Maratony Rowerowe – 2 edycja

Kraków, 13 Maj

Trasa mini 24km, ukończyło 393 startujących

M Open M Kat M Płeć Imię i nazwisko (nr) Czas
194 M-4/34 178 Jarosław Zalega (455) * 01:32’56
197 M-4/37 181 Mariusz Dudzik (454) * 01:33’25

* Start w barwach BSPiR ENERGOPROJEKT Katowice S.A.


BikeAtelier MTB Maraton 2017 Rybnik

Rybnik, 7 Maj

Trasa Hobby >29,5km / ^347m, ukończyło 447 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
198 M19-29/33 Paweł Sas (1513) 01:21’36

Bikemaraton 2017 Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój, 6 maj

Trasa Mini >27km / ^700m, ukończyło 563 z 583 startujących

M Open M Kat M Płeć Imię i nazwisko (nr) Czas
216 M3/65 M/206 Sebastian Żero (2442) 01:51’57
450 K3/23 K/52 Dagmara Żero (1595) 02:27’09

BikeAtelier MTB Maraton 2017 Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza, 23 Kwietnia

Trasa Hobby >23km / ^237m, ukończyło 324 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
147 M19-29/22 Paweł Sas (1513) 01:07’15

MTBCross Maraton 2017 Daleszyce

Daleszyce, 23 Kwietnia

Dystans Fun >40km / ^830m, ukończyło 134 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
102 M3/34 Sebastian Żero (3322) 03:23’02
104 M6/4 Andrzej Czerwiński (3035) 03:24’34

Dystans Family >21km / ^385m, ukończyło 97 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
2 F2/1 Przemysław Kucharski (8074) 01:06’20
45 M4/10 Adam Ratuszny (8097) 01:30’17
63 F3/15 Zbigniew Koloda (8179) 01:45’45
8 FK3/2 Dagmara Żero (8004) 01:48’50
73 F4/15 Dominik Kasprzyk (8163) 02:04’00
17 FK2/3 Marta Noga (8095) 03:11’19
18 FK3/5 Jolanta Kasprzyk (8164) 03:11’19

Bikemaraton 2017 Zdzieszowice

Zdzieszowice, 22 Kwietnia

Trasa Mini >20km / ^410m, ukończyło 420 z 434 startujących

M Open M Kat M Płeć Imię i nazwisko (nr) Czas
135 M3/42 M/131 Sebastian Żero (2442) 01:10’17
381 K3/15 K/43 Dagmara Żero (1595) 01:37’17
389 M4/71 M/345 Adam Ratuszny (1634) 01:40’26

Bikemaraton 2017 Miękinia

Miękinia k. Wrocławia, 8 Kwietnia

Trasa Mini >24km / ^200m, ukończyło 1083 startujących

M Open M Kat M Płeć Imię i nazwisko (nr) Czas
112 M4/26 M/112 Robert Obuchowski (3210) * 01:03’05
317 M4/89 M/306 Adam Ratuszny (1634) 01:12’43
257 M3/83 M/248 Sebastian Żero (2442) 01:10’10
780 K3/36 K/85 Dagmara Żero (1595) 01:33’41

* – start jako LEADER FOX MTB TEAM


MTBCross Maraton 2017 Chęciny

Chęciny, 2 Kwietnia

Dystans Master >76km / ^1765m, ukończyło 85 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
80 M3/34 Sebastian Żero (5007) 07:23’04

Dystans Fun >45km / ^1088m, ukończyło 307 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
219 M4/55 Jarosław Zalega (3208) 03:54’10
238 M6/6 Andrzej Czerwiński (3035) 04:02’30
274 M4/71 Adam Ratuszny (3033) 04:54’50
23 K3/11 Dagmara Żero (5006) 06:12’30

Dystans Family >23km / ^558m, ukończyło 176 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
14 F2/2 Przemysław Kucharski (8074) 00:45’49
25 FK3/8 Anna Czaicka (8067) 01:57’57

Cross-Country (XCO) + UPHILL


Uphill MTB Beskidy 2017, Równica

Edycja V, Ustroń – Równica, 5 sierpnia

Trasa: >7,3 km / ^496 m, ukończyło 111 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
79 M2/19 Paweł Sas (109) 00:41’26,20

23. Wyścig Rowerów Górskich

Jaworzno, OWR Sosina, 24 Czerwiec

Trasa 10km, ukończyło 276 startujących

M Open M Kat M Płeć Imię i nazwisko (nr) Czas
22 Kat6/3 M22 Przemysław Kucharski (167) 00:17’04
58 Kat7/12 M56 Sebastian Żero (348) 00:18’51
64 Kat7/16 M62 Paweł Sas (276) 00:19’04
98 Kat8/33 M95 Grzegorz Ferczykowski (310) 00:20’12
109 Kat9/14 M106 Andrzej Czerwiński (44) 00:20’24
114 KA12/4 K4 Dagmara Żero (347) 00:20’31
116 Kat8/39 M112 Adam Ratuszny (267) 00:20’33
147 Kat8/52 M139 Artur Furman (73) 00:21’32
194 Kat8/62 M178 Paweł Nieckarz (219) 00:24’11
216 KA12/22 K24 Izabela Ciesielska (35) 00:25’29

BikeAtelier XC Sosnowiec

Sosnowiec, 14 maja

Trasa – okrążenie: >3,2 km / ^104 m

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
11 K3/2 Dagmara Żero (18) 00:40’33

Rajdy Na Orientację (RNO)


Kosmiczne Rajdy Na Orientacje (KoRNO)

KoRNO 2017, Koszęcin, 26 sierpień

Trasa rowerowa 50 km. Ukończyło 70 startujących

M Kategoria Imię i nazwisko (nr) PK Czas mety
10 Mężczyźni Adam Ratuszny 19/19 14:23’05

3. Rowerowy i Pieszy Rajd Na Orientację w Jaworznie

Jaworzno, 29 lipiec

Trasa rowerowa 50 km. Ukończyło 34 startujących

Dziewczęta
M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
2 Dagmara Żero (45) 15/15 4:34’11
9 Anna Czaicka (16) 8/15 5:05’46
11 Izabela Ciesielska (7) 7/15 5:10’34
Chłopcy
M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
8 Zbigniew Koloda (8) 15/15 4:34’35
9 Mariusz Dudzik (9) 15/15 4:34’56
10 Andrzej Czerwiński (4) 14/15 4:23’44
11 Adam Ratuszny (6) 14/15 4:23’45
12 Marcin Płusa (18) 14/15 4:23’46
13 Artur Furman (10) 14/15 4:23’47
21 Sebastian Żero (46) 9/15 5:13’43
22 Grzegorz Ferczykowski (19) 8/15 5:09’38

Kosmiczne Rajdy Na Orientacje (KoRNO)

Dębowy Włóczykij 2017, 30 kwietnia

Trasa piesza 15 km. Ukończyło 31 startujących

M (Open) M (Płeć) Imię i nazwisko (nr) PK Czas mety
2 M/2 Sebastian Żero 13 15:04’39
3 K/1 Dagmara Żero 13 15:04’41

Kosmiczne Rajdy Na Orientacje (KoRNO)

Wiosenne KoRNO 2017, 25 marca
M (Kat) Imię i nazwisko (nr) PK Czas Trasa
8 (R100-130K) Dagmara Żero 5 09:12’34 rowerowa giga 130 km
13 (R100-130M) Sebastian Żero 5 09:12’31 rowerowa giga 130 km
2 (P15O) Artur Wieczorek 12 02:37’38 piesza rekreacyjna 15 km
21 (P15O) Kinga Obuchowska 12 05:00’55 piesza rekreacyjna 15 km
22 (P15O) Małgorzata Obuchowska 12 05:00’57 piesza rekreacyjna 15 km
23 (P15O) Robert Obuchowski 12 05:00’58 piesza rekreacyjna 15 km

Triathlon


11. TAURON Triathlon Stalowy Sokół 2017

Jaworzno, 19 sierpień

Dystans: pływanie 400 m; rower 10 km; bieg(cross) 3 km

M M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
82 M40/28 Jarek Zalega (245) 00:46’41
89 M30/30 Sebastian Żero (253) 00:46’52
204 K30/13 Dagmara Żero (252) 00:54’21

Triathlon Sieraków 2017

Sieraków, 27 maj

Dystans: 1/4 (56,5 km) – pływanie 1 km; rower 44 km; bieg 10,5 km; strefy: 1 km

M Płeć M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
615 M45-49/42 Jarek Zalega (12) 02:50’14
  P 20’31 / T 06’05 / R 1:21’40 / T 03’34 / B 58’24

Biegi


16. PZU Cracovia Maraton

Kraków, 30 Kwietnia

Trasa atestowana 42,195 km, (atest PZLA, IAAF i AIMS). Ukończyło 5614 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
2257 M20/299 Przemysław Kucharski (2727) 03:51’52

4. Harpagańska Dycha

Sosnowiec, 26 marca

Trasa 10 km. Ukończyło 852 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
175 M1/28 Przemysław Kucharski (545) 00:44’31
225 M1/39 Paweł Sas (330) 00:46’05
542 M3/142 Artur Furman (235) 00:54’01
551 M2/214 Radosław Kasprowski (256) 00:54’20

X Półmaraton Dąbrowski

Dąbrowa Górnicza, 9 Kwietnia

Trasa atestowana 21,097 km, ukończyło 1367 startujących

M Open M Kat M Płeć Imię i nazwisko (nr) Czas
335 M30/141 M/312 Artur Wieczorek (1295) 01:39’30
689 M40/198 M/622 Robert Obuchowski (850) 01:50’19
1356 K40/80 K/260 Małgorzata Obuchowska (849) 02:33’22

Pozostałe


Tour de Woodstock 2017

Kostrzyn nad Odrą, 3-5 sierpień 2017 r.

Trasa: 2 km. Uczestników: 923

Open Imię i nazwisko Czas
1 Przemek Kucharski 03:22
7 Zbigniew Koloda 03:36

Tour de Bike Atelier 2017 Dąbrowa Górnicza

Eliminacje Dąbrowa Górnicza, 15-18 luty 2017 r.
Open Imię i nazwisko (nr) Czas
10 Robert Obuchowski 20:56
30 Kinga Obuchowska 24:30
34 Małgorzata Obuchowska 29:27
Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.