Wyniki 2015

Nasza ściana płaczu ;-)


Klasyfikacja generalna


Bike Maraton 2015

Edycje: Miękinia, Zdzieszowice, Wałbrzych, Wisła, Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Bielawa, Myślenice, Polanica-Zdrój, Świeradów-Zdrój

Trasa Mini

M Imię i nazwisko (nr) Starty
M4/14 Robert Obuchowski (3210) 7/10

Bike Atelier MTB Maraton 2015

Edycje: Katowice, Dąbrowa Górnicza, Psary, Tychy

Dystans PRO

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Starty
80 PRO M20/18 Paweł Sas (15) 4/4
89 PRO M40/16 Robert Obuchowski (46) 4/4

Dystans Hobby

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Starty
14 MH1/8 Przemek Kucharski (1122) 3/4
65 MH1/19 Sebastian Żero (1107) 3/4

MTB Cross Maraton 2015

Edycje: Daleszyce, Sandomierz, Kielce, Pinczów, Zagańsk, Łączna, Pylypets, Chęciny

Dystans FAN

M Imię i nazwisko (nr) Starty
M2/14 Paweł Sas 7/8

Skandia Maraton LangTeam 2015

Edycje: Warszawa, Kraków, Rzeszów, Gdańsk, Krokowa, Dąbrowa Górnicza, Kwidzyn

Trasa Mini

M Imię i nazwisko (nr) Starty
K2/9 Dagmara Noga (767) 5/7
M3/19 Sebastian Żero (768) 5/7
M3/208 Artur Wieczorek (1814) 1/7
M4/134 Robert Obuchowski (1843) 1/7

Maraton MTB


MTB Cross Maraton

Chęciny, 4 październik

Trasa Fun 45 km, 203 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
140 M2/32 Paweł Sas (1026) 03:12’40

Bikemaraton 2015

Świeradów-Zdrój, 3 październik

Trasa Mini 25 km, ukończyło 543 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
209 M4/72 Robert Obuchowski (3210) 01:24’42

Bike Atelier MTB Maraton

Tychy, 27 wrzesień

Trasa Pro 63 km

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
104 PRO M20/22 Paweł Sas (15) 02:30’20
161 PRO M40/49 Robert Obuchowski (46) 02:43’39

Trasa Hobby 19,7 km

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
20 MH1/9 Przemek Kucharski (1122) 00:44’52
48 MH1/25 Artur Wieczorek (1288) 00:45’06
118 KH1/6 Dagmara Noga (1190) 00:51’55
151 MH1/57 Sebastian Żero (1107) 01:06’22

V Bieruński Puchar MTB

Bieruń Stary, 29 sierpnia

Trasa MTB ok. 37 km

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
70 M2/19 Paweł Sas (57) 01:29’31

MTB Cross Maraton

Łączna, 30 sierpień

Trasa Fun 42 km, 211 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
112 M2/26 Paweł Sas (1026) 03:06’04

Bike Atelier MTB Maraton

Psary, 23 sierpień

Trasa Hobby 18,2 km

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
24 MH1/15 Przemek Kucharski (1122) 00:44’48
43 MH1/26 Sebastian Żero (1107) 00:47’38
129 KH1/10 Dagmara Noga (1190) 01:02’51

Trasa Pro 63,1 km

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
83 PRO M40/23 Robert Obuchowski (46) 03:08’37
130 PRO M20/24 Paweł Sas (15) 03:30’06

Bikemaraton 2015

Myślenice, 22 sierpień

Trasa Mini 19 km, ukończyło 517 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
111 M4/18 Robert Obuchowski (3210) 00:58’52
203 M3/63 Grzegorz Ferczykowski (699) 01:12’13
225 M2/34 Przemysław Kucharski (792) 01:16’06
265 K2/13 Dagmara Noga (3113) 01:31’26
270 * M3/71 Sebastian Żero (2112) 01:34’44

* – połowa dystansu biegiem ;-)


MTB Cross Maraton

Zagnańsk, 9 sierpień

Trasa Fun 48,5 km, 183 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
109 M2/27 Paweł Sas (1026) 02:30’00

Bike Atelier MTB Maraton

Dąbrowa Górnicza (Błędów), 26 lipiec

Trasa Hobby 27,1 km

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
17 MH1/10 Przemek Kucharski (1122) 01:03’47
46 MH2/14 Grzegorz Ferczykowski (1151) 01:11’22
50 MH1/28 Sebastian Żero (1107) 01:11’46

Trasa Pro 63,2 km

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
90 PRO M40/24 Robert Obuchowski (46) 02:47’07
91 PRO M20/23 Paweł Sas (15) 02:47’20

Bikemaraton 2015

Bielawa, 25 lipiec

Trasa Mini 26 km, ukończyło 517 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
110 M4/14 Robert Obuchowski (3210) 01:32’28

Bikemaraton 2015

Szklarska Poręba, 11 lipiec

Trasa Mini 23 km, ukończyło 487 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
126 M4/19 Robert Obuchowski (3210) 01:11’59

MTB Cross Maraton

Kielce, 28 Czerwiec

Trasa Fun 41 km, 267 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
122 M2/26 Paweł Sas (1026) 02:40’33

Skandia Maraton LangTeam

Gdańsk, 13 Czerwiec

Trasa Mini 33 km, 611 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
244 M3/98 Sebastian Żero (768) 01:48’06
559 K2/27 Dagmara Noga (767) 02:31’37

Bikemaraton 2015

Wisła, 13 Czerwiec

Trasa Mini 20 km, ukończyło 341 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
59 M2/18 Przemysław Kucharski (792) 01:06’33
108 M4/18 Robert Obuchowski (3210) 01:14’36

Bike Atelier MTB Maraton

Katowice, 7 czerwiec

Trasa Hobby 20,6 km

M Kat Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
3 MH2 Adam Ratuszny (1017) 00:45’42

Trasa Pro 56,4 km

M Kat Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
19 PRO M40 Robert Obuchowski (46) 02:10’01
10 PRO M20 Marcin Płusa (30) 02:12’52
17 PRO M20 Paweł Sas (15) 02:20’19

Skandia Maraton LangTeam

Rzeszów, 30 Maj

Trasa Mini 36 km, 289 startujących

M Open M Płeć M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
112 M104 M3/28 Sebastian Żero (768) 01:45’06
258 K35 K2/10 Dagmara Noga (767) 02:22’55

MTB Cross Maraton

Sandomierz, 17 Maj

Trasa Fun 50 km, 234 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
148 M2/39 Marcin Płusa (2083) 02:46’42
155 M2/41 Paweł Sas (1026) 02:49’54
178 M2/47 Bartosz Mazur (101?) 02:57’41

Skandia Maraton LangTeam

Kraków, 16 Maj

Trasa Mini 20 km, 618 startujących

M Open M Płeć M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
158 M151 M3/43 Sebastian Żero (768) 01:19’13
499 K65 K2/20 Dagmara Noga (767) 01:45’20

Bikemaraton 2015

Zdzieszowice, 9 Maj

Trasa Mega 41 km, ukończyło 766 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
407 M2/92 Marcin Płusa (2474) 02:11’16
420 M3/178 Grzegorz Ferczykowski (699) 02:12’00
456 M4/101 Robert Obuchowski (3210) 02:14’54

Trasa Mini 25 km, ukończyło 560 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
140 M4/24 Adam Ratuszny (1972) 01:19’02
204 M3/75 Sebastian Żero (2112) 01:24’45
485 K2/16 Dagmara Noga (3113) 01:53’46

Skandia Maraton LangTeam

Warszawa, 25 Kwietnia

Trasa Mini 42 km, 487 startujących

M Open M Płeć M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
195 M187 M3/56 Sebastian Żero (768) 01:30’24
358 K33 K2/8 Dagmara Noga (767) 01:42’26

MTB Cross Maraton

Daleszyce, 19 Kwietnia

Trasa Fun 46 km, 307 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
190 M2/53 Marcin Płusa (2083) 03:21’18
195 M2/55 Paweł Sas (1026) 03:22’25
198 M2/56 Bartosz Mazur (2008) 03:23’39

Trasa Family 20 km, 97 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
26 F3/9 Grzegorz Ferczykowski (8027) 00:57’54

Bikemaraton 2015

Miękinia k. Wrocławia, 18 Kwietnia

Trasa Mega 52 km, ukończyło 850 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
560 M4/85 Jarosław Zalega (875) 02:25’47

Trasa Mini 24 km, ukończyło 849 startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
132 M2/36 Przemysław Kucharski (792) 01:00’21
146 M3/49 Grzegorz Ferczykowski (699) 01:01’02
151 M4/25 Adam Ratuszny (1972) 01:01’19
193 M4/35 Robert Obuchowski (3210) 01:03’14
323 M3/109 Sebastian Żero (2112) 01:08’34
551 K3/21 Aleksandra Miszek (1696) 01:17’38
627 K2/18 Dagmara Noga (3113) 01:22’21
698 M3/198 Paweł Karwalski (1697) 01:27’14

Cross-Country (XC)


IV Mistrzostwa MTB (Kamionka Race)

Rogoźnik, 26 wrzesień
M Imię i nazwisko (nr)
3 Dagmara Noga

Puchar Prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza w Kolarstwie Górskim 2015

Las Łabędzki, 20 września

Trasa – mężczyźni, VI kategoria – ok. 25 km

M Kat Imię i nazwisko
VI/13 Paweł Sas

Leśny Puchar MTB 2015

Las Żwakowski – Tychy, 25 Lipca

Trasa ok. 8,5 km – 1 okrążenie

M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
M2/15 Paweł Sas (1) 00:33’28

XC Pinczów (MTB Cross Maraton)

Pinczów, 19 Lipca

Trasa – pętla 10 km (kat M2 – 30,1 km)

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
41 M2/13 Paweł Sas (1026) 01:39’49

21. Wyścig Rowerów Górskich 2015

Jaworzno, 27 Czerwiec

Klasyfikacja Kobiet, trasa 10 km, 37 uczestniczek

M Płeć M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
11 Kob3/11 Izabela Ciesielska (43) 00:31’36

Klasyfikacja Mężczyzn, trasa 10 km, 195 uczestników

M Płeć M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
41 Kat6/7 Paweł Sas (258) 00:23’56
48 Kat8/16 Robert Obuchowski (216) 00:24’13
58 Kat8/21 Adam Ratuszny (248) 00:24’49
71 Kat7/22 Marcin Płusa (239) 00:25’19
126 Kat8/42 Grzegorz Ferczykowski (66) 00:28’37

Mistrzostwa Zabrza MTB 2015

o Puchar Prezydenta Miasta Zabrza – 14 Czerwiec

Jedno okrążenie -3100 m, 52 uczestników

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Okr. Czas
27 M6/8 Paweł Sas (62) 6 00:54’35

XX Amatorskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup

Mistrzostwa Województwa Śląskiego – Radzionków, 6 Czerwiec

Ponad 200 uczestników

M Kat Imię i nazwisko (nr) Kat Czas
16 Marcin Płusa M24-34 00:42’27
23 Adam Ratuszny M35-45 00:42’32
18 Paweł Sas M24-34 00:43’12
33 Tomasz Słabosz M35-45 -1 okr.

XX Amatorskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego – Olkusz, 31 Maj

120 uczestników

M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
13 Paweł Sas -1 okr.

Rajdy Na Orientację (RNO)


Kosmiczne Rajdy Na Orientacje (KoRNO)

Jesienne Beskidzkie KoRNO 3, Międzybrodzie Żywieckie, 17 październik

Trasa Rowerowa Rekreacyjna 40 km – Kat. Open (R40O)

M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
1 Sebastian Żero 10/10 02:19’36
2 Adam Ratuszny 10/10 02:19’38

Trasa Rowerowa Enduro 40 km – Kat. Mężczyźni (E40M)

M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
3 Bartosz Mazur 9/9 04:04’15
17 Tomasz Słabosz 4/9 04:46’20

Trasa Piesza 15 km – Kat. Open (P15O)

M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
6 Dagmara Noga 5/6 04:41’52

Kosmiczne Rajdy Na Orientacje (KoRNO)

KoRNO 2015, Siedlec, 29 sierpnia

Trasa Rowerowa 100 km – Kat. kobiety (R100K)

M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
8 Dagmara Noga 19/19 07:38’59

Trasa Rowerowa 100 km – Kat. Mężczyźni (R100M)

M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
37 Sebastian Żero 19/19 07:39’19

Trasa Rowerowa 40 km – Kat. Open (R40O)

M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
2 Adam Ratuszny 10/10 02:15’44 *
3 Artur Wieczorek 10/10 02:15’46

* – jedynie 31 sekund straty do pierwszego!


Będzińscy Tropiciele Przygód

Pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego, 14 Czerwiec

Trasa piesza rekreacyjna 10 km

M Imię i nazwisko (nr) Kategoria PK Czas
1 Dagmara Noga (122) Kobiety 9/9 01:49’30
1 Sebastian Żero (124) Mężczyźni 9/9 01:51’22

Trasa rowerowa 60 km

M Imię i nazwisko (nr) Kategoria PK Czas
10 Adam Ratuszny (72) Mężczyźni 14/14 03:03’33
11 Robert Czernik (1) Mężczyźni 14/14 03:03’35

Kosmiczne Rajdy Na Orientacje (KoRNO)

Dębowy Włóczykij 2015, 2 Maj

Trasa Rowerowa 40 km – Kat. rodzinna

M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
3 Robert Obuchowski z rodziną 14/14 03:29’42

Trasa Rowerowa 40 km – Kat. kobiety

M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
6 Anna Czaicka 14/14 02:49’44
7 Dagmara Noga 14/14 02:57’05

Trasa Rowerowa 40 km – Kat. mężczyźni

M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
7 Przemek Kucharski 14/14 02:07’32
16 Rafał Kozłowski 14/14 02:49’31
17 Grzegorz Ferczykowski 14/14 02:49’46
18 Sebastian Żero 14/14 02:56’56
30 Adam Ratuszny 12/14 02:02’35
31 Sebastian Szumowski 7/14 02:06’55

Trasa Piesza 15 km – Kat. mężczyźni

M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
11 Zbyszek Koloda 8/9 03:18’43

Bike Orient 2015

Góra Kamieńsk, 11 Kwiecień

Trasa Mega 50-60 km, 166 osób startujących

M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) PK Czas
49 M/43 Artur Wieczorek (67) 10/10 05:01:12
50 M/44 Marcin Płusa (122) 10/10 05:01:13

Kosmiczne Rajdy Na Orientacje (KoRNO)

Wiosenne KoRNO 2015, 21 Marzec

Trasa Rowerowa Giga 100 km – Kat. mężczyźnie

M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
37 Bartosz Mazur 10/11 07:24

Trasa Rowerowa Rekreacyjna 40-50 km – Kat. open

M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
1 Adam Ratuszny 10/10 03:06
17 Marcin Płusa 10/10 04:21
18 Przemek Kucharski 10/10 04:21
19 Rafał Kozłowski 10/10 04:21
20 Grzegorz Ferczykowski 10/10 04:21
35 Sebastian Żero 10/10 05:23
36 Dagmara Noga 10/10 05:23

Trasa Piesza Rekreacyjna 15-20 km – Kat. open

M Imię i nazwisko (nr) PK Czas
22 Zbyszek Koloda 5/5 05:12

Triathlon


Biegi

Brak wymienionych biegów <21km bo by miejsca zabrakło ;-)


Parkowy Półmaraton

Chorzów, 6 wrzesień

Trasa 21,097 km (atest PZLA), ukończyło 521

M Open M Płeć M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
305 42 K16-34/23 Marlena Jarzębowska (151) 01:53:04

3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Wrocław, 20 czerwiec

Trasa 21.0975 km, sklasyfikowano 6945 startujących

M Open M Płeć M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
2538 219 K30/100 Marlena Jarzębowska (2749) 01:41:47

Bieg Rzeźniczek

Cisna, 6 czerwiec

Trasa 27 km, ~1000 m przewyższeń, 788 startujących

M M Płeć M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
490 151 K30/80 Marlena Jarzębowska (318) 04:05:08

14. PKO Cracovia Maraton

Kraków, 19 kwiecień

Trasa 42.195 km, sklasyfikowano 4577 startujących

M M Płeć M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
2054 1905 M30/875 Łukasz Szczerba (3450) 03:53:41
2059 151 K30/70 Marlena Jarzębowska (1834) 03:53:42

VIII Półmaraton Dąbrowski

Dąbrowa Górnicza, 12 kwiecień

Trasa 21.097km

M M Kat M Wiek Imię i nazwisko (nr) Czas
113 M/109 M30/54 Łukasz Szczerba (908) 01:30:32
792 K/104 K20/30 Katarzyna Koprowska (739) 02:08:13
864 M/735 M40/208 Robert Obuchowski (256) 02:20:09

XVI Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego

O Puchar Starosty Żywieckiego, Żywiec, 29 marzec

Trasa 21.075km (atest PZLA)

M M Kat M Wiek Imię i nazwisko (nr) Czas
542 M/520 M30/207 Łukasz Szczerba (711) 01:41:33
1126 K/86 K30/32 Marlena Jarzębowska (710) 01:53:54

Zamieć 2015

Górski, zimowy, 24-godzinny Ultramaraton na Skrzyczne, 31 styczeń

Klasyfikacja Indywidualna

M Imię i nazwisko (nr) Okrążeń Dystans
91 Łukasz Szczerba (134) 3 ~40 km

Klasyfikacja Zespołowa – Kobiety

M Imię i nazwisko (nr) Okrążeń Dystans
1 Marlena Jarzębowska (23A)
Ewa Biernat (23B)
3+3 2x~40 km

Pozostałe


Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.