Wyniki 2014

Nasza ściana płaczu ;-)


Maraton MTB


Skandia Maraton LangTeam

Dąbrowa Górnicza, 27 wrzesień
M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Trasa Czas
110 18 (M2) Marcin Płusa (4032) Medio 03:15:44
36 9 (M3) Dariusz Adamczyk (1548) Mini 01:24:53
113 34 (M3) Bartosz Mazur (1546) Mini 01:37:12
302 43 (K2) Dagmara Noga (1538) Mini 02:06:33

Bikemaraton 2014

BM Szklarska Poręba, 16 sierpień
M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Trasa Czas
226 M2/53 Paweł Sas (2928) Mini 01:28:48

Bikemaraton 2014

BM Bielawa, 19 lipiec
M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Trasa Czas
169 M3/70 Dariusz Adamczyk (1827) Mega 03:26:31
410 M4/88 Jarosław Zalega (875) Mega 04:23:04
428 M2/84 Marcin Płusa (711) Mega 04:29:27
447 M4/99 Włodzimierz Ścisły (1844) Mega 04:38:46
85 M3/25 Grzegorz Ferczykowski (259) Mini 01:16:54
277 M2/71 Paweł Sas (2928) Mini 01:35:13
431 K3/21 Ewa Biernat (1362) Mini 01:57:15

Bikemaraton 2014

BM Myślenice, 28 Czerwiec
M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Trasa Czas
111 M3/47 Dariusz Adamczyk (1827) Mega 03:10:18
310 M4/56 Jarosław Zalega (875) Mega 04:07:38
320 M3/137 Bartosz Mazur (3144) Mega 04:13:40
334 M4/64 Włodzimierz Ścisły (1844) Mega 04:21:25
52 M3/10 Grzegorz Ferczykowski (259) Mini 00:56:32
113 M3/33 Tomasz Słabosz (2694) Mini 01:07:09
134 M3/36 Zbigniew Koloda (942) Mini 01:09:00
187 K3/11 Ewa Biernat (1362) Mini 01:20:07
191 M2/31 Paweł Sas (2928) Mini 01:23:54

Bikemaraton 2014

BM Wisła, 7 Czerwiec
M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Trasa Czas
400 M4/81 Włodzimierz Ścisły (1844) Mega 03:49:37
414 M3/171 Dariusz Adamczyk (1827) Mega 03:52:49
116 M3/26 Grzegorz Ferczykowski (259) Mini 01:34:08
152 M2/30 Marcin Płusa (711) Mini 01:40:11
296 M3/81 Tomasz Słabosz (2694) Mini 02:06:18
322 M3/85 Zbigniew Koloda (942) Mini 02:11:27

Skandia Maraton LangTeam

Kraków, 31 Maj
M Open M Kat M Energ* Imię i nazwisko (nr) Trasa Czas
239 M4/39 T22 Jarosław Zalega* (3503) Medio 02:59:17

* – start w ramach IV Mistrzostw Polski Energetyków w Maratonie Rowerowym MTB – TAURON CUP jako zawodnik Energoprojekt-Katowice S.A. (M Energ – klasyfikacja energetyków)


Bikemaraton 2014

BM Wałbrzych, 24 Maj
M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Trasa Czas
376 M4/81 Włodzimierz Ścisły (1844) Mega 04:39:05
270 M4/39 Jarosław Zalega (875) Mini 01:50:33
451 M3/129 Zbigniew Koloda (942) Mini 02:16:55

Bikemaraton 2014

BM Zdzieszowice, 10 Maj
M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Trasa Czas
196 M3/75 Dariusz Adamczyk (1827) Mega 02:25:36
350 M4/70 Jarosław Zalega (875) Mega 02:41:03
354 M4/71 Włodzimierz Ścisły (1844) Mega 02:41:31
167 M3/50 Grzegorz Ferczykowski (259) Mini 01:18:34
293 M3/85 Zbigniew Koloda (942) Mini 01:29:09

Bikemaraton 2014

BM Miękinia, 13 Kwietnia
M Open M Kat Imię i nazwisko (nr) Trasa Czas
224 M3/86 Dariusz Adamczyk (1827) Mega 02:30:21
400 M4/85 Jarosław Zalega (875) Mega 02:43:39
401 M4/86 Włodzimierz Ścisły (1844) Mega 02:43:40
532 M2/114 Marcin Płusa (711) Mega 02:52:48
252 M4/42 Adam Ratuszny (1384) Mini 01:06:25
330 M3/96 Grzegorz Ferczykowski (259) Mini 01:10:02
479 M3/140 Zbigniew Koloda (942) Mini 01:16:00
546 M4/80 Artur Furman (1386) Mini 01:18:49

Cross-Country (XC)


Puchar Zabrza MTB

Park im. rotmistrza Pileckiego, 15 czerwiec 2014
M Kat Imię i nazwisko (nr) Trasa Czas
M5/9 Paweł Sas (XX) 5x duża pętla

54:17.12

Leśny Puchar MTB IV

Tychy Żwaków, 14 czerwiec 2014
M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
M3/6 Dariusz Adamczyk (37) 00:25:07
M3/16 * Grzegorz Ferczykowski (29) 00:50:45
M2/19 Paweł Sas (31) 00:28:47

* Meta osiągnięta pieszo :/


XIX edycja Family Cup

Mistrzostwa Śląska Amatorów w Radzionkowie, 30 Maj 2014
M Imię i nazwisko (nr) Kategoria Czas
16 Dariusz Adamczyk (37) G/M 50:49.50
25 Paweł Sas (51) G/M -1 okr.
Marcin Płusa (52) G/M DNF *
17 Grzegorz Ferczykowski (142) H/M 40:57.57
25 Tomasz Słabosz (139) H/M -1 okr.
30 Adam Ratuszny (141) H/M -1 okr.

* – łańcuch kaput, a nówka nie śmigana :-(


XC Dorotka 2014

II Otwarte Mistrzostwa Cross-Country Ghostbikers, 11 Maj 2014
O Puchar Prezydenta Miasta Będzina
M Imię i nazwisko (nr) Kategoria Czas
3 Julia Szostek (195) Kobiety 11 – 15 lat 14:43
4 Sara Zapart (158) Kobiety 11 – 15 lat 17:21
5 Kacper Szostek (196) Junior Mł. 13:21
6 Oskar Ochal (179) Młodzik 13:43
16 Konrad Zapart (159) Dzieci 05:57
23 Maja Kasprzyk (149) Dzieci 09:34
18 Dariusz Adamczyk (21) Masters I 4 okr.
23 Łukasz Szczerba (67) Masters I 4 okr.

GP Rowerowa Dolina

O Złotą Szprychę Katowic, „Boisko”, 6 Kwiecień 2014
M Imię i nazwisko (nr) Kategoria
5 Paweł Sas (16) M2

Rajdy Na Orientację (RNO)


Kosmiczne Rajdy Na Orientacje (KoRNO)

Jesienne Beskidzkie KoRNO II, Porąbka-Kozubnik, 10-12 październik
M Imię i nazwisko (nr) Trasa PK Czas
3 Ewa Biernat Rowerowa Enduro 40km (Panie) 8/8 08:07:16
3 Bartosz Mazur Rowerowa Enduro 40km (Panowie) 8/8 05:48:26
3 Izabela Ciesielska
Wojtek Graniczny
Marcin Płusa
Grzegorz Ferczykowski
Zbigniew Koloda
Rowerowa 40km (Open) 6/6 03:28:08
4 Marta Równicka Piesza 30km (Panie) 3/6 07:36:48
5 Agnieszka Koszek Piesza 30km (Panie) 3/6 07:36:49
6 Artur Wieczorek Rowerowa Enduro 40km (Panowie) 8/8 07:00:38
15 Rafał Kozłowski Rowerowa Enduro 40km (Panowie) 7/8 08:06:37
16 Tomasz Słabosz Rowerowa Enduro 40km (Panowie) 7/8 08:07:01
NKL Adam Ratuszny Rowerowa 40km (Open) -/- –:–:–

Kosmiczne Rajdy Na Orientacje (KoRNO)

KoRNO 2014, 23 sierpnia
M Imię i nazwisko Trasa
13 Sebastian Żero Rowerowa 40km (Open)
14 Dagmara Noga Rowerowa 40km (Open)
38 Rafał Kozłowski Rowerowa GIGA 100km (Mężczyźni)

Kosmiczne Rajdy Na Orientacje (KoRNO)

Na Tropie Jurajskich Duchów 2 (nocny), 21/22 czerwiec
M Imię i nazwisko (nr) Trasa PK Czas
1 Ewa Biernat (XXX) Rowerowa 50km Kobiety 7/7 XX:XX
3 Adam Ratuszny (XXX)
Zbigniew Koloda (031)
Rowerowa 50km Mężczyźni 7/7 XX:XX
4 Mariusz Ochal (100)
Robert Czernik (040)
Robert Obuchowski (044)
Rafał Kozłowski (046)
Rowerowa 150km Mężczyźni 12/15 XX:XX

Kosmiczne Rajdy Na Orientacje (KoRNO)

Dębowy włóczykij, 4 Maj
M Imię i nazwisko (nr) Trasa PK Czas
1 Marlena Jarzębowska (43) Rowerowa 40km Kobiety 14/14 14:27
9 Adam Ratuszny (86)
Grzegorz Ferczykowski (102)
Radosław Kasprowski (99)
Rafał Kozłowski (91)
Robert Czernik (106)
Tomasz Słabosz (116)
Zbigniew Koloda (44)
Rowerowa 40km Mężczyźni 14/14 14:27
3 Oskar Ochal (101)
Mariusz Ochal (100)
Rowerowa 15km Rodzinna 9/9 13:50
4 Aleksandra Wieczorek (46)
Artur Wieczorek (45)
Rowerowa 15km Rodzinna 9/9 14:05
4 Wojciech Graniczny (47)
Robert Obuchowski (59)
Rowerowa 15km Mężczyźni 9/9 13:51

Bike Orient 2014

Dolina Warty, 5 Kwiecień
M Open M Kat M Zesp Imię i nazwisko (nr) PK Czas
30 24 4 Artur Wieczorek (156)Marcin Płusa (157) 10 06:47:30
84 * 63 Mariusz Ochal (155) 2 03:11:00

* – awaria napędu :(


Kosmiczne Rajdy Na Orientacje (KoRNO)

Wiosenne Jurajskie KoRNO, 22 Marzec
M Imię i nazwisko (nr) Trasa PK Czas
2 Oskar Ochal (101) Rowerowa 40km Junior 5/8 15:11
23 Mariusz Ochal (100) Rowerowa 40km Open 5/8 15:11
NKL * Artur Wieczorek (104)
Tomasz Słabosz (128)
Rafał Kozłowski (47)
Zbigniew Koloda (41)
Rowerowa 40km Open 7/8 18:02

* – wystartowaliśmy kiedy pierwsi z trasy już wracali, wróciliśmy po czasie, stąd NieKLasyfikowany, ale fajnie było :-)


Triathlon


IronDragon Triathlon 2014

Budzyń-Cholerzyn – dystans Olimpijski, 7 wrzesień
M M Kat Imię i nazwisko (nr) Pływanie/T/Rower/T/Bieg Czas
220 M40/51 Jarosław Zalega (318) 00:30:54 / 05:07 / 01:20:49 / xx:xx / xx:xx:xx 03:02:08

Garmin Iron Triathlon 2014

Tri Ślesin – dystans 1/4 Ironman, 8 Czerwiec
M M Kat Imię i nazwisko (nr) Pływanie/T/Rower/T/Bieg Czas
380 M40/80 Jarosław Zalega (138) 00:20:52 / 05:44 / 01:38:00 / 03:18 / 01:09:01 03:16:54

Biegi


Silesia Marathon (Mini)

Katowice – 4,5 km, 4 październik
M Open M Płeć Imię i nazwisko (nr) Czas
287 30 (K) Dagmara Noga (5583) 00:22:38

Dycha Spadających Liści

Dąbrowa Górnicza – 10 km, 21 Wrzesień
M Open M Płeć M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
60 57 (M) 15 (M20) Łukasz Szczerba (196) 00:46:46
133 17 (K) 7 (K30) Marlena Jarzębowska (78) 00:53:00
194 42 (K) 21 (K30) Ewa Biernat (16) 00:63:18

II Otwarte Mistrzostwa Mysłowic

Bielsko-Biała – 5 km, 20 Wrzesień
M Open M Płeć Imię i nazwisko (nr) Czas (brutto)
4 4 (M) Łukasz Szczerba (204) 00:22:01
14 2 (K) Marlena Jarzębowska (67) 00:25:05
25 10 (K) Ewa Biernat (14) 00:30:33

3 Bieg Nowej Wsi

Nowa Wieś – 5 km, 15 Sierpień
M Open (Kobiety) M Kat Imię i nazwisko (nr) Czas
122 (22) 8 (K30) Marlena Jarzębowska (53) 00:25:36
167 (46) 15 (K30) Ewa Biernat (11) 00:30:10

Offroadrun

Dąbrowa Górnicza, Pogoria IV – 10 km, 30 Sierpień
M Imię i nazwisko (nr) Czas
122 Ewa Biernat (41) 00:55:18

22 Bieg Fiata

Bielsko-Biała – 10 km, 18 Maj
M Open M Kat M Płeć Imię i nazwisko (nr) Czas
510 192 (M30) 471 (M) Dariusz Adamczyk (940) 00:47:10

Pozostałe


IV Maraton Rolkowo-Rowerowy

Dąbrowa Górnicza, 14 Wrzesień
Rower, 31 km
M Open M Kat M Płeć Imię i nazwisko (nr) Czas
12 5 (M40) 12 (M) Robert Czernik (252) 01:03:41
29 14 (M30) 12 (M) Grzegorz Ferczykowski (33) 01:06:59
33 6 (M20) 33 (M) Marcin Płusa (102) 01:08:18
46 22 (M30) 46 (M) Artur Wieczorek (276) 01:09:16
49 25 (M30) 49 (M) Tomasz Słabosz (245) 01:09:37
62 13 (M40) 61 (M) Robert Obuchowski (96) 01:10:34
69 16 (M40) 70 (M) Adam Ratuszny (112) 01:11:30
115 2 (K30) 4 (K) Izabela Ciesielska (271) 01:24:37
NKL – (M30) – (M) Dariusz Adamczyk *

* – zerwany, potargany, przemielony łańcuch w trakcie :/

Rolki, 6 km
M Open M Kat M Płeć Imię i nazwisko (nr) Czas
54 5 (K30) 14 (K) Ewa Biernat (178) 15:23
70 6 (M20) 45 (M) Paweł Sas (273) 17:20
Drużyny Mieszane (rolki + rower)
M Rolki (nr) Rower (nr) Czas
3 Paulina Próba (261)
Niezrzeszona
Artur Wieczorek (276)
Ghostbikers
01:23:25
5 Paulina Wierzbicka (235)
Speleoklub Dąbrowa Górnicza
Adam Ratuszny (112)
Ghostbikers
01:27:07
12 Paweł Sas (273)
Ghostbikers
Izabela Ciesielska (271)
Ghostbikers
01:41:57
Drużyny Męskie (rolki + rower)
M Rolki (nr) Rower (nr) Czas
5 Mateusz Pronobis (250)
Silesia Skating
Robert Czernik (252)
Ghostbikers
01:13:35
8 Lesław Ciba (278)
Niezrzeszony
Marcin Płusa (102)
Ghostbikers
01:23:33
11 Paweł Konieczka (255)
Niezrzeszony
Tomasz Słabosz (245)
Ghostbikers
01:24:46
Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.