Tablica Rowerowa Ghostbikers

Tablica wymiany informacji rowerowych – wydarzenia, ciekawostki, artykuły, zapytania, zwycięstwa! Śledź w pełnej okazałości na Facebooku.

16/11/17

Zbyszek Koloda udostępnił post Chorzowskie Rajdy Rowerowe w grupie Tablica rowerowa GHOSTBIKERS. ... WięcejMniej

Gorąco Zapraszamy :)

Pokaż na FB

14/11/17

Zbyszek Koloda udostępnił wydarzenie Dotsport Katowice w grupie Tablica rowerowa GHOSTBIKERS. ... WięcejMniej

Trening przygotowujący do wyścigu przełajowego CX Katowice

Listopad 19, 2017, 11:00am - Listopad 19, 2017, 1:00pm

Zapraszamy do uczestnictwa we wspólnym treningu prowadzonego przez Michał Kucewicz z Sport pełen pasji. Początek treningu to parking przy autostradzie na ul Lotnisko 81. Zaplanowany jest przejazd po trasie zawodów oraz szkolenie z elementów przełajowych. Zapraszamy do uczestnictwa. Trening jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

Pokaż na FB

10/11/17

Komunikat z dziś !!!
Trasa Będzińskiego Biegu Niepodległości oznakowana biało-czerwonymi szarfami. Generalnie warunki w porównaniu do wczoraj zdecydowanie lepsze, wiatr swoje robi, coraz bardziej sucho.
Informacja dla 11 km - z Mickiewicza w Doroty i podbieg naszym ulubionym podjazdem do parkingu , skręt w prawo i ścieżką obiegamy Dorotkę do skrętu w górę do kościoła , zbiegamy drugim zjazdem rowerowym i w połowie skręt w lewo i dobiegamy do pola kukurydzy i w dół jak ścieżka prowadzi ( i tu tradycyjnie w tych dołkach na zakrętach woda i błoto ale nie najgorzej ) , z powrotem do Mickiewicza i wracamy tą samą trasą na metę. A więc jeśli do jutra nie będzie padać a będzie wiać to będzie jeszcze lepiej. Powodzenia.
... WięcejMniej

Pokaż na FB

09/11/17

Dla wszystkich startujących w Będzińskim Biegu Niepodległości, dzisiaj objechałem trasy sobotniego biegu.Warunki bardzo ciężkie , błoto ,bardzo ślisko a więc podstawa odpowiednie obuwie, bardziej trekingowe niż typowo biegowe. Reszta ok. Powodzenia. ... WięcejMniej

Pokaż na FB

10/11/17

Zbyszek Koloda udostępnił wydarzenie Stowarzyszenie ROC w grupie Tablica rowerowa GHOSTBIKERS. ... WięcejMniej

Zimowe Korno

Grudzień 16, 2017, 8:00am - Grudzień 16, 2017, 6:30pm

Pieszo-rowerowy rajd na orientację "Zimowe KoRNO 2017" TERMIN I MIEJSCE RAJDU: Rajd na Orientację „Zimowe KoRNO 2017” zwany dalej Rajdem odbędzie się w dniu 16 grudnia 2017 r. w Zendku. Terenem rozgrywania zawodów będzie obszar gminy Ożarowice i okolica. TRASY: Uczestnicy będą mieli do wyboru 4 trasy o różnej długości i stopniu trudności: • Rowerowa rekreacyjna – ok. 40 km; • Rowerowa giga – ok. 80 km; • Piesza rekreacyjna – ok. 15 km; • Piesza extreme – ok. 40...

Pokaż na FB

10/11/17

Zbyszek Koloda udostępnił post Chorzowski Klub Rowerowy w grupie Tablica rowerowa GHOSTBIKERS. ... WięcejMniej

Na świąteczną sobotę 11 listopada chcemy Wam tradycyjnie już zaproponować wycieczkę do Trójkąta Trzech Cesarzy :) Startujemy o 10.00 z pl. Hutników w Chorzowie, zajedziemy sobie także na Nikiszowiec, Dolinę Trzech Stawów, a na zakończenie podjedziemy sobie pod Stadion Śląski gdzie będzie się odbywał Piknik Patriotyczny. Wycieczka do 45km. Zapraszamy! - można na ten dzień nasze rowery przystroić w polskie barwy :)

Pokaż na FB

08/11/17

Zbyszek Koloda udostępnił post Bike Atelier w grupie Tablica rowerowa GHOSTBIKERS. ... WięcejMniej

Trenuj zimą w słonecznej i przyjaznej rowerzystom Hiszpanii, pod okiem doświadczonych kolarzy, m.in. Dariusza Batka! Nie martw się o logistykę - zorganizujemy za Ciebie transport, noclegi, wyżywienie, czy też serwis. Wybierz pakiet i grupę w zależności od swoich potrzeb i możliwości. Rusza Bike Atelier Camp! Zapraszamy na www.bikeateliercamp.pl po szczegóły!

Pokaż na FB

03/11/17

Zbyszek Koloda udostępnił wydarzenie Daniel's Lab w grupie Tablica rowerowa GHOSTBIKERS. ... WięcejMniej

Niedzielna jazda MTB

Listopad 5, 2017, 11:00am - Listopad 5, 2017, 1:00pm

W ten weekend nastąpi cud – będzie pogoda i uda się zrealizować, niezrealizowane plany. Co robimy: jedziemy od Molo przy Pogorii III w Dąbrowie Górniczej w okolicy Dąbrowy Górniczej, do Rogożnika, czyli zaliczamy dwa jeziora. Nadal utrzymujemy niezbyt ambitne tempo, tak aby można było pogadać. Tak jak ostatnio objeżdżamy okoliczne pagóry na maksa. Tym razem nie ma opcji ucieczkowej i cała grupa powinna trzymać się "kupy". Szczegóły www.danielslab.pl/blog/jazda-nied...

Pokaż na FB

02/11/17

Zbyszek Koloda udostępnił post Chorzowskie Rajdy Rowerowe w grupie Tablica rowerowa GHOSTBIKERS. ... WięcejMniej

Szykujcie stroje VOUCHERY i Nagrody Czekają :)

Pokaż na FB

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.