„W pogoni za duchem” – biegaj z nami!

… gdy potrzeba biegania wciąga … W kilku słowach wyraź tą fantastyczną zgraję ludzi. No spróbuj, podejmij wyzwanie, zmierz się z tym … tylko nie mów, że nie potrafisz tego wyrazić słowami. Spotkanie odda wszystko co chcemy powiedzieć, zdjęcia utrwalą te chwile, wspólna pasja utwierdzi Cię w przekonaniu … że warto gonić ducha … To jest tak … że musi być początek. Jak to było u nas ?! Pewnie jak w większości historii, gdy tworzą się przyjaźnie na lata.

w-pogoni-za-duchem-4

Ktoś wrzucił pomysł, ktoś zdecydował że warto, ktoś zobaczył i postanowił dołączyć. Matka Założycielka wraz z Siostrą Oficjalnie Zagrzewającą postanowiły zrobić coś co do tej pory było zajęciem mało lubianym, wręcz można by rzec odsuwanym na dużą odległość. „Bieganie ?! No coś Ty ?! Publicznie ?! Wśród ludzi …. o nie!!” Tak pewnie trwała rozmowa lecz po chwili okazało że słowo … ciałem się stało. Dziewczyny postanowiły wyjść i swym nowym pomysłem zarażać innych. Opętanie duchowe rzucone na biegaczy zagłębia sprawiło, iż rzesza bywalców środowych spotkań rosła z tygodnia na tydzień. Okazało się, że energiczni ludzie potrafią się świetnie bawić z początkującymi, że ultrasi dogadują się z debiutantami wreszcie … że środowe spotkania mogą być lepsze niż kolejny nudny mecz.

w-pogoni-za-duchem-1

Pogoria III zyskała kolejną atrakcję – wesołą gromadę Duchów. Już nie jest tak cicho, już teraz ścieżka jest za wąska, już teraz … w poniedziałek nie myślimy o weekendzie … bo przecież już za dwa dni znowu będzie bieganie. I tak … od słowa do słowa się zaczęło. Trwa wspaniała zabawa, pełna radości,uśmiechu, wzruszeń, ale nade wszystko wspaniałej przyjaźni ludzi którzy postanowili pogonić za duchem. Pasja biegania kiełkuje w każdym z nas, swym optymizmem wkręcamy kolejne osoby do aktywności.

w-pogoni-za-duchem-2

Nie ma Ja, jesteśmy My !! Zapraszamy również Ciebie … wiesz gdzie nas znaleźć. Tylko pamiętaj … że jesteśmy duchami ..

Społeczność W Pogoni za Duchem oraz Grupa na FB

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.