Podziękowania, patronaty

201611_BiegOdsieczyWiedenskiej
Certyfikat uczestnictwa w Biegu Odsieczy Wideńskiej / Listopad 2016r.
201505_DebowyMajFestiwal
Podziękowanie Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Zbigniewa Podrazy za pomoc w organizacji Dębowego Maj Festiwalu / Maj 2015r.
201412_Druzyna-Szlachetnej-Paczki
Certyfikat uczestnictwa w Drużynie Szlachetnej Paczki / Grudzień 2014r.
201411_SilesiaProActivedlaPawelka
Podziękowania od Fundacji Silesia Pro Active dla klubu Ghostbikers za pomoc w realizacji Silesia Marathon / Listopad 2014r.
201411_SilesiaProActivedlaPawelka
Podziękowania od Fundacji Silesia Pro Active dla członka klub Pawła Sasa za pomoc w realizacji Silesia Marathon / Listopad 2014r.
Podziękowanie Prezydenta Miasta Będzin Łukasza Komoniewskiego za organizację konkurencji sportowych dla najmłodszych uczestników z okazji I Zagłębiowskiego Święta Policji
Podziękowanie Prezydenta Miasta Będzin Łukasza Komoniewskiego za organizację konkurencji sportowych dla najmłodszych uczestników z okazji I Zagłębiowskiego Święta Policji / Lipiec 2014r.
201406_Dzien-Dziecka-Prezydent-Bedzina
Podziękowanie Prezydenta Miasta Będzin Łukasza Komoniewskiego za pomoc i zaangażowanie przy organizacji imprezy plenerowej z okazji Dnia Dziecka / Czerwiec 2014r.
Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Dabrowa Górnicza dla
Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Dabrowa Górnicza dla organizowanego wydarzenia Triathlon z Przymrużeniem Oka 3 / Marzec 2014r.
g
Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Dabrowa Górnicza dla organizowanego wydarzenia RNO Dębowe Liście / Marzec 2014r.
Podziękowania Dyrektora Stadionu Śląskiego p. Marka Szczerbowskiego za pomoc w realizacji Biegu Halloween
Podziękowania Dyrektora Stadionu Śląskiego p. Marka Szczerbowskiego za pomoc w realizacji Biegu Halloween / Październik 2013r.
Podziękowania Fundacji Silesia Pro Active za pomoc w realizacji Silesia Marathon 2013
Podziękowania Fundacji Silesia Pro Active za pomoc w realizacji Silesia Marathon 2013 / Maj 2013r.

 

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.