Odyseja Jurajska Ghostbikers

Zapraszam do udziału w dwudniowej (23 – 24 maj 2015 r.) wycieczce pt. Odyseja jurajska z Ghostbikers.

odyseja-jurajska-ghostbikers

Start wycieczki w Krakowie – początek szlaku czerwonego Orlich Gniazd, gdzie dojedziemy pociągiem. W planach jest przejechanie całego czerwonego szlaku Orlich Gniazd, śladem dla pieszych, a nie rowerowym, od Krakowa do Częstochowy. Dystans to ok. 180 km, jazda 90% w terenie.

Wszyscy chętni powinni sobie zdawać sprawę z wymagań kondycyjnych takiej wyprawy, która odznacza się dużą trudnością w przypadku złych warunków pogodowych. Trzeba mieć na uwadze dużą ilość podjazdów i szybkich terenowych zjazdów o dużych nachyleniach. Wycieczkę oceniam jako trudną, nie nadaję się dla dzieci i osób słabych kondycyjnie. Zalecane rowery typu MTB. Powrót z niedziele pociągiem z Częstochowy do Będzina i okolic.

Ze względu na planowany nocleg w połowie szlaku, proszę chętnych o deklaracje udziału maksymalnie do 15-ego maja. Po tym terminie, jeśli będzie możliwość będę się starał jeszcze rezerwować ew. brakujące miejsca.

Szczegóły, pytania i zapisy na naszym forum, stronie wydarzenia na facebooku lub bezpośrednio u mnie: 502 949 667 (Marcin).

Do zobaczenia na szlaku!

Marcin 

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.