Jedziemy do Brazylii!!

Oczywiście nasz wczorajszy wpis na naszym profilu FB, mimo, że jego prawdziwość potwierdził zaprzyjaźniony klub Ghostbikers z Brazylli, jest primaaprilisowym żartem :-)

Moi drodzy mam dla dwóch naszych klubowiczów super wiadomość.
Dostaliśmy wczoraj informacje od naszego zaprzyjaźnionego KLUBU ROWEROWEGO z Brazylii (zapraszamy do polubienia ich na facebooku) „Ghostbikers Mountain Bike Itupeva”, że Miasto ITUPEVA oraz KLUB za sponsorują bilety lotnicze (do Sao Paulo) oraz trzydniowy pobyt dla czterech osób z naszego Klubu Ghostbikers.
Pozostały jeszcze dwa zaproszenia, które zostaną rozlosowane na najbliższym zebraniu Klubu dnia 20.04.2015 o godzinie 18 (miejsce do ustalenia). Oczywiście zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi. Osobiście liczę na dużą frekwencję na naszym spotkaniu.
Pozdrawiamy bardzo serdecznie.

ghostbikers-itupeva

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.