8 Zagłębiowska Masa Krytyczna

Jak co roku zapraszamy na przejazd w ramach 8 Zagłębiowskiej Masy Krytycznej!

zmk2015

Info ze strony organizatora:

Jak co roku ruszamy spod Dworca Głównego w Sosnowcu o godzinie 15.00 (03 maj 2015r.). Trasa liczy 14 km i biegnie od centrum Sosnowca, przez Pogoń, Będzin, Dąbrowę Górniczą, aż do Molo przy Pogorii III, gdzie zaplanowana jest meta i rozpoczęcie sezonu rowerowego w ramach Dębowego Maj Festiwalu. W siódmej Zagłębiowskiej Masie Krytycznej udział wzięło 1700 osób.
Więcej informacji niebawem.

Tradycyjnie na końcu trasy czeka nas zalewajka oraz losowanie rowerów przez Prezydentów miast Będzin, Dąbrowa Górnicza oraz Sosnowiec.

Ze swej strony prosimy wszystkich uczestników o spokojny przejazd, rozwagę, bez szarż, jazdy po chodnikach, zajmowania pasów drogowych w przeciwnym kierunku, wyprzedzania czoła masy. Pamiętajmy, że obowiązują nas przepisy ruchu drogowego.

Wydarzenie na FB.

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.