Wszyscy dla Kacperka!

W najbliższą niedzielę, 22 lutego 2015 r. Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej zaprasza na Bieg Charytatywny wokół Pogorii III. Start biegu o godzinie 11.00 na wysokości mola. Celem imprezy jest zbiórka pieniędzy dla Kacperka Siewniaka z Dąbrowy Górniczej. Ośmiomiesięczny Kacperek cierpi na nowotwór oka- „siatkówczak”. Skuteczne leczenie można przeprowadzić tylko w USA, co jest bardzo kosztowne. Podczas imprezy zbiórka będzie prowadzona „do puszek”. Strona wydarzenia.

bieg-dla-kacperka

My również dołączamy się do pomocy i zapraszamy do udziału w wydarzeniu wszystkich cyklistów – przyjedzcie na molo, przekręcimy wspólnie kółeczko i wrzucimy coś do puszki.

rowerzysci-dla-kacperka

W ramach wydarzenia o godzinie 11:30 Pogoria Morsuje zaprasza wszystkich na rozgrzewkę i do przerębla. Jeżeli pogoda i tafla na jeziorze dopiszą planujemy przepłynięcie pod lodem kilku metrów (między przeręblami), skoki do zimnej wody i dostarczanie rozrywki zgromadzonym na plaży.

pogoria-morsuje-dla-kacperka

 

Do akcji charytatywnej dołączyły już inne stowarzyszenia z naszych okolic, m.in. W Pogoni Za Duchem, Pogoria Biega oraz Rowerowa Dąbrowa.

Środki finansowe można również przekazywać bezpośrednio na konto:

FUNDACJA DZIECIOM ” ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”
nr konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem: 24923 – Kacper Siewniak- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Wpłaty można dokonać również przez stronę siepomaga.pl.

Zachęcamy również do przekazania 1% podatku.

KRS 0000037904
24923 Siewniak Kacper

Do zobaczenia w niedzielę!

 

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.