I Zagłębiowski Festyn z okazji Święta Policji

W najbliższą niedzielę, 19 lipca 2014 r. zapraszamy na I Zagłębiowski Festyn z okazji Święta Policji. Od godziny 12.00 na terenie OSiR w Będzinie będziemy prowadzić zabawę z najmłodszymi w turnieju rowerowym składającym się na trzy konkurencje: rzut dętką , żółwia jazda oraz slalom.

festyn-policja

 

Poza prowadzonym przez „duszki” turniejem, w programie festynu dla najmłodszych znajdą się również takie atrakcje jak: zamek dmuchany, konkurs wiedzy z zakresu ruchu drogowego, malowanie twarzy oraz konkursy plastyczne.

Dla nieco starszych: pokaz tańca irlandzkiego w wykonaniu zespołu Galway, pokaz tresury psów, występ Orkiestry Reprezentacyjnej Policji, turniej piłki nożnej, symulator zderzenia pojazdu + alkogogle, pokazy musztry orkiestrowej oraz paradnej, policja konna, prezentacja techniki kryminalistycznej, pokaz wyposażenia antyterrorystów, konkurs „Mistrz Kierownicy” oraz występ Kamila Kubasa oraz koncert zespołu Boney M Imitation.

Szczegóły na stronach miasta Będzin.

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.