Family Cup Radzionków w kilku słowach

Family Cup w Radzionkowie to jedna z imprez, gdzie rozpoczynaliśmy jako klub swoja przygodę z kolarstwem. 31 maja 2014 r. już po raz czwarty mieliśmy przyjemność startować w Mistrzostwach Śląska w Kolarstwie Górskim Amatorów.

family-cup-radzionkow-0

Na miejscu skromniejszą niż w poprzednich latach ekipę Ghostbikers przywitała tradycyjnie jak co roku piękna słoneczna pogoda, jak i przesympatyczna atmosfera panująca wśród zawodników i kibiców. Trasa zmieniona w porównaniu do poprzednich lat z kilkoma technicznymi podjazdami pośród korzeni i kamieni, bardzo szybkimi szutrowo-asfaltowymi zjazdami oraz mnóstwem zakrętów, wszystko doskonale przygotowane i zabezpieczone. Każdy uczestnik otrzymał medal i poczęstunek :)
Wielkie brawa dla organizatorów, a szczególnie za miłe słowa w kierunku Ghostbikers.

family-cup-radzionkow-1

Gratulacje dla kolegów za wyniki, wytrwałość i wolę walki, oczywiście dziękujemy bardzo za doping grupie wsparcia Ghostbikers. Wynik hm… nie do końca satysfakcjonujący, ale bywają słabsze dni, jednak jak mówi nasze motto „wynik nie jest najważniejszy, ważna jest dobra zabawa”, a tej nie brakowało przez cały czas trwania zawodów, jak i podczas tomboli na zakończenie imprezy.

family-cup-radzionkow-2

Podsumowując sympatycznie spędzony dzień – do zobaczenia za rok! :-)

Naskrobał Adam

ps. Nasze wyniki i galeria.

family-cup-radzionkow-3

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.