W poszukiwaniu Dębowych Liści

Serdecznie zapraszamy na rajd na orientację dla dzieci (0 – 18 lat) z opiekunami! Udział bezpłatny!

w-poszukiwaniu-debowych-lisciRajdy Na Orientację są imprezami, w których podstawowym zadaniem startujących jest odnajdywanie punktów kontrolnych w terenie przy pomocy mapy, na której są umieszczone. Rywalizacja polega na zaliczeniu jak największej liczby punktów kontrolnych w jak najkrótszym czasie. Zazwyczaj potwierdzenie punktów kontrolnych polega na odznaczeniu w odpowiednim miejscu karty startowej przy pomocy specjalnego perforatora lub spisanie kodu z lampiona na kartę startową. Najczęściej poruszanie się między punktami jest dowolne co oznacza, że uczestnicy sami wybierają sobie trasę przejazdu lub przejścia między nimi. W zależności od rajdu trasę można pokonywać pieszo, rowerem, konno lub kajakiem, kolejność zdobywania PK jest albo dowolna albo narzucona przez organizatora.

Rajdy Na Orientacje to fantastyczna zabawa, ciekawa przygoda i moc wrażeń! Panuje na nich niesamowita atmosfera, bo uczestnicy RNO to wspaniali ludzie mający niebanalną pasję.

Wszelkie informacje i zapisy na stronie rajdu: http://liscie.ghostbikers.pl/

Rajd finansowany przy udziale środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Realizacja projektu w obszarze upowszechniania rozwoju sportu turystyki i rekreacji.

 

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.