Dzień Dziecka

dzien-dziecka-plakat-2014Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza wszystkie dzieci w niedzielę 1 czerwca na festyn z okazji Dnia Dziecka.

Od godz. 13.00 w parku na Dolnej Syberce najmłodsi będą mogli uczestniczyć w grach i zabawach sportowych zorganizowanych przez Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu.

Przygotowane konkurencje to:

  • wyścig z przeszkodami dla maluchów (4-6 lat)
  • walki kalaki (7-9 lat)
  • bezpieczny paintball w tarczę (10-12 lat)

O godz. 13.00 w Miasteczku Ruchu Drogowego rozpocznie się turniej rowerowy przygotowany przez Będziński Klub Rowerowy Ghostbikers. Dla wszystkich chętnych, którzy przyjadą na dwuśladach, zorganizowany zostanie też przegląd rowerów i przygotowanie ich do sezonu letniego.

O godz. 14.00 rozpoczną się pokazy tańca i warsztaty taneczne na scenie w parku na Dolnej Syberce. Swój program przedstawi Szkoła Tańca Extreme, Szkoła Tańca Akcent oraz zespół tańca irlandzkiego Galway.

O godz. 15.00 zapraszamy na spektakl „Kopciuszek” przygotowany przez Teatr Dzieci Zagłębia. Natomiast o godz. 16.00 na wszystkie dzieci czekać będzie wyjątkowa atrakcja – spotkanie z ulubionymi przez najmłodszych DOMISIAMI. Po przedstawieniu będzie okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Domisiami. Oprócz tego na dzieciaki czekać będą dmuchańce, malowanie twarzy, pokaz baniek mydlanych oraz liczne stragany z zabawkami.

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.