BM Miękinia – relacja

Pierwsze zawody z cyklu Bikemaraton 2014 odbyły się w podwrocławskiej Miękini.  Nasz Klub stawił się w godnej ilości siedmiu samurajów nastawionych na walkę na dystansach MINI i MEGA. Pogoda dopisywała od świtu i po prawie trzygodzinnej podróży dotarliśmy na miejsce startu. Odbiór pakietów, przypięcie numerów, banany, rozgrzewka, krótka narada wojenna i każdy udał się do swojego sektora.

Wszyscy cali i zdrowi w komplecie na mecie :-)
Wszyscy cali i zdrowi w komplecie na mecie :-)

Trasa jak na przetarcie mogła wydawać się płaska i łatwa, ale kilka technicznych zjazdów i singli po „rozjechaniu” przez czołówkę sprawiło większości niemałe kłopoty. Po starcie MEGA dystansu uciekł mi Włodek w takim tempie, że zacząłem się zastanawiać co jadł i co ja robiłem w zimie, ale 10 km przed metą ujrzałem znajomą koszulkę z duchem i razem wjechaliśmy na metę pierwszej edycji Darek oczywiście, jak na młodzież M3 przystało, startował z sektora nr 3 i pojedynkował się z rowerowymi cyborgami. Przyjechał 15 min przed nami ;-). Na szczęście było sucho, oponki trzymały i wszyscy w jednym kawałku i bez defektów dotarliśmy do mety. Chłopaki na dystansie MINI też pokazali moc, a najszybszy był Adam jak na prawdziwego prezesa przystało.

Naskrobał Jarek

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.