Mikołaje na Rowery

Wielkimi krokami zbliża się impreza rowerowa „Mikołaje na rowery”.

mikołaje-na-rowery

Już w sobotę 14 grudnia 2013 r. serdecznie zapraszamy wszystkich rowerzystów, którym mróz, śniegi, zima absolutnie nie są w stanie wykluczyć miłości do dwóch kółek. Ciepło ubrani, koniecznie w Mikołajowe stroje (lub jakiekolwiek związane z tematyką świąteczną) spotykamy się bądź o godzinie 15.00 na zamku w Będzinie, bądź pół godziny później (tj. 15.30) przy molo na Pogorii III, skąd ruszamy na rowerach trasą wokół jeziora Pogoria III. Dzięki wsparciu i życzliwości CSiR w Dąbrowie Górniczej przejazd zakończymy w Centrum Sportów Letnich w Parku Zielona, gdzie na rowerzystów czekać konkurs na najlepsze przebranie. Jak zawsze czekać na nas będzie rozpalone palenisko, stąd apel dla tych, dla których sezon grillowy trwa nadal aby zaopatrzyć się w chleb i kiełbaski na ruszt. na Rowery”.

W związku z tym, że Mikołaj przynosi prezenty, również i tych nie może zabraknąć! Dokładamy bowiem cegiełkę do akcji paczek świątecznych dla ubogich rodzin w Dąbrowie Górniczej. To czego brakuje to głównie chemia (proszek do prania, płyny czyszczące, płyny do mycia naczyń, szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów) i artykuły żywnościowe: herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, warzywa w puszkach, przyprawy, budynie, kisiele. Zbiórkę przeprowadzimy w Centrum Sportów Letnich w Parku Zielona, po przejeździe rowerowym. Stąd też warto by w Waszych Mikołajowych worach znalazła się choć jedna z wyżej wymienionych rzeczy!

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.