Mikołaje na Rowery – relacja

Ponad 50 rowerzystów, każdy z mikołajkowym akcentem, każdy z worem, plecakiem w którym wiezie prezent na zakręconą paczkę dla dąbrowskich rodzin. Jak lepiej można sobie wyobrazić spędzenie sobotniego popołudnia? Kolorowy peleton wyrusza spod zamku w Będzinie, by o 15:30 przyjechać na miejsce zbiórki w Dąbrowie – przy molo na Pogorii III. Tutaj mimo chłodu czeka już pokaźna grupa rowerzystów, łącznie z najmłodszymi uczestnikami tego mikołajkowego przejazdu rowerowego, którym połowa grudnia straszna nie jest.

mnr1

Czerwone czapki mikołajkowe, błyszczące ozdoby, dwa renifery, choinki – fantazja rowerzystów nie zna granic! To właśnie za ich pomysłowość oraz odwagę kapituła przyznała nagrody za najlepsze przebranie. Impreza zakończyła się w Centrum Sportów Letnich i Wodnych w Parku „Zielona” ogniskiem, grillowaniem oraz co najważniejsze zebraniem przywiezionych przez Mikołajów darów dla najbardziej potrzebujących dąbrowskich rodzin. W tym miejscu należą się ogromne podziękowania i podziw, bowiem udało nam się zebrać dwa pełne auta produktów spożywczych, chemicznych, maskotek oraz ubrań! To już druga odsłona tego święta.

mnr2

Dziękujemy serdecznie wszystkim za włączenia się w zakręconą paczkę oraz za zorganizowanie i umożliwienie zorganizowania przejazdu! Dziękujemy Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, grupie zakręconych rowerzystów Ghostbikers z Będzina oraz inicjatywie Dąbrowa Rowerowa. red. PolLy Nezja

Fotorelacja: https://picasaweb.google.com/zbysiaczka/MikoAjeNaRowery

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.