Jasełka Ghostbikers 2014

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek na świąteczny przejazd rowerowy alejami królewskiego miasta Będzina, który odbędzie się dnia 6 stycznia 2014r. (poniedziałek).

Spotykamy się przy szopce na Zamkowym Wzgórzu o godz.11.30.

Masz pomysł na jasełkowe przebranie i ochotę na dobrą zabawę? Chcesz ponownie poczuć namiastkę minionych świąt i zrobić coś nie tylko dla ducha lecz również dla ciała?  …nie może Cię zabraknąć razem z nami !!!

jaselka

NIE SIEDŹ W DOMU,
MASZ OCHOTĘ – ZABIERZ ROWER
RUSZAJ Z NAMI
W ŚWIĄTECZNĄ PRZYGODĘ!!!
Jasełkowy przejazd rowerowy połączony z Orszakiem Trzech Króli, (największymi ulicznymi jasełkami w europie) organizowany jest dla wszystkich miłośników rowerów tych mniej i bardziej zapalonych, jak również dla tych, którzy zza okna będą spoglądać na to, jak można zimą dobrze bawić się jeżdżąc na rowerze. Kto widział ten wie, że warto przyjechać i wziąć udział w rowerowym pochodzie. W świątecznym nastroju pokręcimy ulicami miasta Będzina spotykając na swej drodze pieszych kolędników.

Kręcimy niezależnie od pogody. Po mimo i tak gorącej atmosfery na zakończenie czekać będzie na wszystkich uczestników ciepła zupa ufundowana przez starostę będzińskiego Krzysztofa Malczewskiego.

Ghostbikers serdecznie zaprasza Was do wzięcia udziału w rowerowych jasełkach.
Śledźcie forum i facebook’a, a na pewno nie ominie Was dobra zabawa!!!
Patronat honorowy nad Orszakiem przyjęli: bp Grzegorz Kaszak, biskup sosnowiecki, Łukasz Komoniewski, prezydent miasta Będzina i Krzysztof Malczewski, Starosta Będziński.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.