Na Święto Niepodległości wyprawa do „Trójkąta Trzech Cesarzy”

Z okazji 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, 11 listopada 2014 r. zapraszamy wszystkich na wycieczkę rowerowa do „Trójkąta Trzech Cesarzy”.

wyprawa-trojkat-trzech-cesarzy

To właśnie 11 listopada 1918 r., po 123 latach zaborów, nasz kraj znów pojawił się na mapie Europy. Polacy odzyskując niepodległość po ponad 100 latach „niebytu”, po raz kolejny udowodnili, że są jednym z najbardziej niestrudzonych i najbardziej dumnych narodów świata.

Chcesz się dowiedzieć więcej i poznać swoją historię zabierz rodzinę, przyjaciół i dołącz do nas. Startujemy:

  • 09:30 – Zamek Będzin
  • 10:00 – Egzotarium Sosnowiec

Dla chętny spędzeniem aktywnie dalszej części dnia przygotowaliśmy dalszy etap przejażdżki do Rezerwatu „Las Murckowski” z postojem na uzupełnienie spalonych kalorii i odpoczynkiem w „Rybaczówce” położonej nad malowniczym stawem Janina.Trasa łatwa i przyjemna, planowany powrót w godzinach wieczornych.

Daj znak, że jedziesz z nami! Wydarzenie na FB.

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.