Mikołajkowy turniej w piłkarzyki

Zapraszamy Wszystkich w sobotni grudniowy wieczór (6 grudnia 2014 r.) na Mikołajkowy Turniej w Piłkarzyki i degustację potraw z zaczarowanego Kociołka Ghostbikers.

mikolajkowy-turniej-w-pilkarzyki-2014Na wszystkich obecnych czekać będzie fantastyczna zabawa przy ognisku i wyśmienite pieczonki, jak również możliwość udziału w turnieju piłkarzyków u boku doskonałych zawodników, a dla najlepszych drużyn przygotowaliśmy nagrody i gadżety klubowe.

Jak wiecie klub dołączył do projektu „Szlachetna Paczka 2014”, dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą abyście dołączyli do nas w tym dniu i wsparli ten szlachetny cel. Wszystkie podarowane w tym dniu „rzeczy” jak i „talary” przeznaczamy na pomoc jednej z rodzin.
Pokażcie swoje wielkie ser-ducha i pokażcie, że bawiąc się można również pomagać.

W celu dobrej zabawy i gorącej atmosfery, tak, aby każdy mógł poczuć się jak „Lewy” zmieniamy zasady gry – losowanie drużyn (2-osobowych) odbędzie się pośród wszystkich chętnych do gry o godz 18.00. Gramy systemem pucharowym.

  • Miejsce: Restauracja Wisienka – Będzin, ul. Słowiańska 8
  • Dzień: 6 grudnia 2014 r.
  • Start: 18:00
  • Informacja na naszym forum
  • Wydarzenie na FB
  • ps. Wszystkich przyjaciół z obieraka ;-) zapraszam na godzinę 16:30
Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.