Ghostbikers vs. Pan Ryba

13 września 2014 (sobota) po raz czwarty zapraszamy wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas w fantastycznym towarzystwie na kolejną ustawkę rowerową „Ghostbikers vs Pan Ryba”.

gb-vs-pan-ryba-2014-XX

Będzie to po poniekąd zakończenie naszej tegorocznej przygody z Panem Rybą :) na której nie może również Was zabraknąć. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i dołączcie do nas. Gwarantowana dobra zabawa i mile spędzony dzień na świeżym powietrzu.

Czeka Was 30sto kilometrowa trasa z przerwą na łowienie świeżutkich pstrągów, karpi, jesiotrów, itd… oraz wspólnym grillem.

Startujemy o godz. 11.00 spod będzińskiego zamku. Około godziny 11.30 ruszamy z molo na Pogorii III. Następnie kierujemy się wzdłuż zbiorników wodnych Pogoria III i IV w kierunku Wojkowic Kościelnych i dalej na Przeczyce, tempo dostosowane do wszystkich uczestników.

Zapraszamy! :-)

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.