Pan Ryba na aktywno-rekreacyjną niedzielę

Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po zawodach, na których walczyliśmy o życie w kajakach i na rikszach, a tu kolejny dzień pełen atrakcji i dobrego humoru…

pan-rybka-2_2

Wszyscy rano stawili się w punkcie zbiórki, gdzie okazało się, że rowerów i ich właścicieli zjechało się ponad 60 i zwartym peletonem wyruszyliśmy ku Pogorii.

pan-rybka-2_1

Piękne słońce, przyjemny wiaterek i doskonała atmosfera sprawiła, iż 30 km pokonaliśmy nie wiedząc nawet kiedy.. Dziś dzień rybki. Dojechaliśmy na miejsce, gdzie ryby nieświadome niczego czekały na swój los..

pan-rybka-2_3

Kilku ambitnych łowiło, inni poszli na łatwiznę i tylko wybierali swoje obiadki.. Trochę przypraw, zielonej pietruszki, ziół i po chwili aromatyczny zapach unosił się wokół.

pan-rybka-2_4

Był aperitif w postaci chłodzącego, złotego płynu i czekając na gotową rybę odpoczywaliśmy w słońcu żartując i spędzając wesoło czas… Wyszło pysznie. Kto nie był, niech żałuje. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i objedzeni powoli ruszyliśmy w drogę powrotną.

pan-rybka-2_5

Dzień pełen wrażeń, dobrego humoru, wspaniałej, świeżej ryby i wesołych, jak zawsze życzliwych Duchów…

Naskrobała Agnieszka / Foty popełnił Feru

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.