300km do … Dęblina

Nasza grupa śmiałków, która wyruszyła dzisiejszej nocy na trzystukilometrową wyprawę do Dęblina jest już za półmetkiem! Oby prażące słonko dało im żyć (czyt. jechać :-).

deblin

Trzymamy kciuki za Mario, Robredo i Limita. W niedzielę czeka ich jeszcze powrót!

ps. Śledzić ich można na Endomondo, profil Mario lub Robredo.

Aktualizacja 5 lipca

No i chłopaki dojechali, gratulacje!! :-) Według Endomondo wyszło im po 302 km z hakiem! A dziś w ramach regeneracji dorzucili setkę i zaorali pole ;-)

robredo-ora

Aktualizacja 7 lipca

Z ostatniej chwili! Robredo na swoim profilu wspomniał właśnie, że drogę powrotną z Dęblina śmiałkowie wydłużą sobie do 400 km! Ot tak ;-)

Aktualizacja 7 lipca 15:30

Nasi ultra-kolarze są na półmetku cztery-setki! Przed chwilą minęli Staszów. Trzymamy kciuki za odrobinkę chłodzącego wiaterku, oczywiście w plecy!

deblin-400km-polmetek

 

Aktualizacja 8 lipca

Śmiałkowie dotarli szczęśliwie do domku! Mario wykręcił 365 km !!! Robredo dokręcił jeszcze do 400 km !!! Pewnie dlatego, że wracał na dużym kole ;-)

deblin-2

W sumie każdy w ciągu tych kilku dni zrobił ponad 800 km na góralach!!!

Wielkie gratulacje i szacunek dla Was za podjęte wyzwanie i szczęśliwe dotarcie do celu :-)

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.