W poszukiwaniu Dębowych Liści – podsumowanie

debowe-liscie-10debowe-liscie-02debowe-liscie-03debowe-liscie-04

Dziękujemy Wszystkim za dobrą zabawę i fantastyczną atmosferę podczas sobotniego rajdu na orientację „ W poszukiwaniu Dębowych Liści”. W szczególności naszym najmłodszym uczestnikom, którzy pomimo trudnej trasy i piekielnego upału, zaskakiwali uśmiechem i radością podczas odnajdywania i zdobywania kolejnych punktów ukrytych na trasach pieszej i rowerowej.

debowe-liscie-11debowe-liscie-12debowe-liscie-14debowe-liscie-13

Na zakończenie w Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej czekał na wszystkich uczestników pamiątkowy medal oraz posiłek i tak ważne w tym dniu napoje. Emocje osiągnęły zenitu, kiedy rozpoczęła się ceremonia dekoracji zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Na finał rajdu organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci losowania „tomboli” gdzie każdy uczestnik mógł wylosować pamiątkowy gadżet. Dziękujemy również rodzicom, babciom, dziadkom, ciociom, wujkom oraz ekipie Ghostbikers za udział, doping, dobrą zabawę i organizację.
Wrażenia bezcenne!

debowe-liscie-07debowe-liscie-05debowe-liscie-01debowe-liscie-08

Pozdrawia klub Ghostbikers i do zobaczenia już 12 lipca 2014r., tym razem na „Triathlonie Ghostbikers„ ( z przymrużeniem oka ), szczegóły niebawem.

Naskrobał Adam

Galerie z rajdu:

Rajd finansowany przy udziale środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej. Realizacja projektu w obszarze upowszechniania rozwoju sportu, turystyki i rekreacji.

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.