Na tropie jurajskich duchów 2 – krótka relacja

Noc Kupały to najkrótsza noc w roku, tym samym nie warto było iść się spać, a dla urozmaicenia część klubowiczów Ghostbikers postawiła na dobrą zabawę i aktywne spędzenie czasu w trakcie nocnego rajdu „Na tropie jurajskich duchów 2”.

Mieliśmy do wyboru cztery trasy o różnej długości i stopniu trudności. Na starcie mnóstwo znajomych, chwila rozmowy i o godz 20.00 start pierwszej ekipy Duchów, dwie godziny później kolejne kategorie, odprawa, rozdanie map i ruszamy drogę.

Wspólnie z Ewą i Zbyszkiem założyliśmy zdobycie wszystkich punktów na 50 kilometrowej trasie. Towarzyszyła nam sprzyjająca pogoda i tajemnicza trasa na której podczas odnajdywania kolejnych punktów otaczające nas ciemności rozbudzały nasza wyobraźnię, a my z pewnym niepokojem obserwowaliśmy wyłaniające się pośród drzew co raz to dziwniejsze kształty i dające się zauważyć postacie, które wydawało by się utrudniały nam swoimi psikusami dalszą jazdę (obrócony znak, kapeć, zgubiony bidon, latarka, krzak, daszek … a i po co jeździć skoro można biegać :) ), a może to nasza wyobraźnia płatała nam figle ?

na-tropie-jurajskich-duchow

Prawda była jednak zupełnie inna to Jurajskie Duchy dowiedziawszy się o naszym udziale próbowały za wszelką cenę nas zatrzymać … i zrobić sobie z nami wspólną fotkę :)

Po niespełna 70 kilometrach i ponad 4 godzinach jazdy dotarliśmy w świetnych nastrojach na metę, gdzie czekała na nas kolejna miła niespodzianka w postaci osiągniętego wyniku, nocny debiut Ewy i pierwszy stopień podium!! A nasz męski czas trzeci :)

na-tropie-jurajskich-duchow-ewa

Jeszcze ognisko z kiełbaską i czas wracać do rzeczywistości. Wielkie brawa dla wszystkich tropicieli za wspólną zabawę i fantastycznie spędzony czas, w szczególności dla Moniki i Tomka za przygotowanie tras, jak również wszechobecnym duchom za dawkę pozytywnych emocji na całej trasie.

Naskrobał Adam

ps. Nasze wyniki z nocnego rajdu

 

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.