Ghostbikers vs. Pan Ryba

Serdecznie zapraszamy 8 czerwca 2014 (niedziela) na kolejną ustawkę rowerową z serii „Ghostbikers vs. Pan Ryba”.

pan-ryba-20140608

To kontynuacja cieszącego się dużym zainteresowaniem spotkania rowerzystów, która jest połączeniem przejazdu rowerowego zakończonego wspólnym łowieniem ryb i grillem (stawy hodowlane na Przeczycach). Jesz to co złapiesz :) pstrągi, karpie, jesiotry, liny, sumy, itp. Jeśli chcesz spędzić aktywnie dzień i dobrze się bawić, a przy okazji sprawdzić swoją cierpliwość koniecznie do nas dołącz.

20140608_Ghosty-na-obiedzie

Startujemy o godz. 11.00 spod Podziemi Będzińskich. Około godz. 11.30 będziemy na Pogorii III (molo), następnie kierujemy się wzdłuż zbiorników wodnych Pogoria III i IV w kierunku Wojkowic Kościelnych i dalej na Przeczyce. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia wędki i wynajęcia pawilonu grillowego (Stawy hodowlane Jacek i Irena Czapla).

Wydarzenie na Facebooku.

Na stronach *.ghostbikers.pl używamy plików cookies w celach statystycznych oraz lepszej użyteczności wyświetlanych stron. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki.